Wyślij wiadomość
Dom

GUANGDONG NEW ERA  COMPOSITE  MATERIAL CO., LTD. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Certyfikaty
Chiny GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy, wierzę, że ich biznes będzie coraz lepszy.

—— Daniel

Miły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że mogę cię znaleźć!

—— Mohamed Rebai

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Tobą, a jakość Twoich produktów, dzięki za Twoją kontynuację, mamy nadzieję, że wkrótce z Tobą współpracujemy.

—— Pan Jake

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6
GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD.

 • Linia produkcyjna
  Guangdong New Era Composite Material Co., Ltd. od 1980 roku zajmuje się produkcją folii z tworzyw sztucznych dla branży poligraficznej i opakowaniowej. W 1995 roku rozpoczęliśmy własną produkcję nowych rodzajów termicznej folii do laminowania, która jest przyjazna dla środowiska. W 2003 roku wprowadziliśmy zaawansowane technologie i 6 jednostek automatycznych maszyn produkcyjnych. W tym samym czasie, dzięki naszemu wsparciu nowych technologii i dobrych praktyk pracy, otrzymaliśmy certyfikat ISO9001 oraz ISO14001 i SGS. Na chwilę obecną mamy roczną zdolność produkcyjną 10000 ton różnych folii do termicznej laminacji wysokiej jakości, które są eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Afryki i Oceanii. Nasz zakład znajduje się w Chaoan Economic Development Zone w Guangdong, w Chinach, w centrali i nowej fabryce o powierzchni 10.000 metrów kwadratowych, powierzchni budowy fabryki 23.000 kwadratowych mat.

Szczegóły kontaktu
GUANGDONG NEW ERA  COMPOSITE  MATERIAL CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Cherry Chen

Tel: 86-13500117966

Faks: 86-768-5811100

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)