Wyślij wiadomość
Dom

GUANGDONG NEW ERA  COMPOSITE  MATERIAL CO., LTD.

profil firmy
Guangdong New Era Composite Material Co., Ltd. jest jednym z czołowych producentów folii termicznej do laminowania na świecie. Zajmujemy się produkcją folii z tworzyw sztucznych dla branży poligraficznej i opakowaniowej od 1980 roku. W 2001 roku formalnie powstała firma Chaoan New Era Industrial CO., Ltd. Wprowadziliśmy zaawansowaną technologię i 6 jednostek automatycznych maszyn produkcyjnych, a także rozpoczęliśmy własną produkcję nowych typów folii termicznej, która jest przyjazna dla środowiska. W marcu 2016 r. Firma przeprowadziła reformę akcjonariatu i zmieniła nazwę na GUANGDONG NEW ERA COMPOSITE MATERIAL CO., LTD.

Mamy nową fabrykę o powierzchni 10.000 metrów kwadratowych, powierzchnię zakładu o powierzchni 23 000 kwadratowych. Opracowaliśmy nasze cztery zasady zarządzania, w tym "jakość i wydajność, innowacje i rozwój". W oparciu o te zasady zarządzania, stale ulepszamy wewnętrzne zarządzanie i przeszliśmy certyfikację chińskiego oznakowania ekologicznego (typ Ⅱ), ISO9001-2008, ISO14001-2004, krajowy nadzór i inspekcję jakości produktów opakowaniowych, SGS oraz test 2008 Amerykańskie towary konsumpcyjne określone części testowe.

Jako pierwsza krajowa firma zajmująca się produkcją folii do powlekania wstępnego, New Era Composite Co., Ltd. służy również na wysokiej klasy rynku krajowym i rynkach zagranicznych. W dalszym ciągu utrzymujemy dobrą długoterminową współpracę ze znanymi markami na całym świecie, ponieważ rynek uznaje jakość, wydajność, cenę i usługi wszystkich naszych produktów.

NEI (HK) Int'l Co., Limited jest spółką zależną Guangdong New Era Composite Material Co., Ltd. Firma NEI (HK) Int'l Co., Limited koncentruje się na sprzedaży folii do laminowania termicznego, podczas gdy Guangdong New Era Composite Material Co., Ltd. koncentruje się na produkcji folii do laminowania termicznego.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Guangdong New Era Composite Material Co., Ltd. jest jednym z czołowych producentów folii termicznej do laminowania na świecie. Zajmujemy się produkcją folii z tworzyw sztucznych dla branży poligraficznej i opakowaniowej od 1980 roku. W 1995 roku rozpoczęliśmy własną produkcję nowych rodzajów folii do laminowania termicznego, która jest przyjazna dla środowiska. W 2003 roku wprowadziliśmy zaawansowane technologie i 5 jednostek automatycznych maszyn produkcyjnych.

Mamy ponad 30-letnią tradycję, która rozwinęła się z rodzinnych warsztatów w fazie rozruchu do znanego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją folii do powlekania wstępnego w Chinach. Nasz rozwój opiera się na silnym wsparciu i bezinteresownej miłości wszystkich sektorów ze strony społeczeństwa, a więcej ze strony ciężko pracującej sztabu generalnego.

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : NEI

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 18,000,000-20,000,000

Rok założenia : 1995

pc Export : 70% - 80%

Plant Area:: 10,000 Square Meters

Construction Size:: 23,000 Square Meters

Production Lines:: Six

Certificate:: ISO9001-2008; ISO14001-2004

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Certyfikaty Chiny GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Certyfikaty Chiny GUANGDONG NEW ERA    COMPOSITE      MATERIAL CO., LTD. Certyfikaty